TYM na výstavě TECHAGRO 2024

Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy letos opět proběhly v plné síle a přivítaly 65 tisíc návštěvníků. Veletrh TECHAGRO ukázal obrovský pokrok v oblasti moderních technologií v zemědělství, který se odehrál za posledních šest let. Trojlístek veletrhů (TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA 2024) obsadil čtyři pavilony brněnského výstaviště a přilehlé volné plochy. Celkem se představilo 430 vystavovatelů, včetně čtvrtiny zahraničních, s oficiální účastí Maďarska, Rakouska a Ukrajiny.

Společnost TYM Central Europe s.r.o., výhradní distributor jihokorejské značky TYM pro Českou republiku, na veletrhu TECHAGRO 2024 představila kompletní nabídku jihokorejských traktorů TYM. Značka TYM si získala mezinárodní popularitu zejména díky důrazu na kvalitu, užitnou hodnotu a spolehlivost traktorů. Jejich nespornou výhodou je vysoký výkon, nízké provozní a pořizovací náklady.

Zákazníci měli možnost vybrat si z širokého sortimentu strojů a jejich příslušenství, od čelních nakladačů až po radlice na sníh a další.