TYM CENTRAL EUROPE

Společnost TYM CENTRAL EUROPE s.r.o. byla založena v roce 2005 a těží z celoživotní obchodní a servisní zkušenosti ze světa traktorů. TYM Central Europe je členem skupiny Profigrass, která se více než 20 let specializuje na dodávku technologií pro údržbu soukromých a veřejných ploch.

Pod jihokorejskou značkou TYM Vám přinášíme stroje osvědčené tvrdým konkurenčním prostředím v USA, Německu, Austrálii, Anglii, Jižní Koreji aj. Zejména v těchto zemích slaví značka TYM úspěch díky důrazu na kvalitu a užitnou hodnotou traktoru.

Rostoucí poptávka po kompaktních traktorech vedla k našemu navázání spolupráce s výrobcem Tong Yang Moolsan Co., Ltd. produkujícím ročně přes 14 000 traktorů, z nichž část nakupují i konkurenční značky pro prodej v jejich vlastní distribuční síti pod svým vlastním označením. I toto lze považovat za hmotný důkaz kvality traktorů TYM.

Přinášíme vám kvalitní a profesionální traktory TYM jako prostředek pro dosahování Vašich snů a cílů. Takový prostředek, který se stane:

  • Dlouhodobým partnerem Vašeho podnikání a aktivitám,
  • dříčem, na kterého se můžete spolehnout,
  • společníkem, který dýchá pro Váš cíl.


Věříme, že o této pověsti získané na vysoce konkurenčních zahraničních trzích se přesvědčíte i Vy a spolu s kvalitně fungující servisní sítí Vám naše produkty přinesou maximální užitek.

Ing. Josef Chytka
jednatel společnosti